USB kľúče na mieru

Vlastné tvary USB kľúčov na mieru !!!

Máte vlastnú predstavu, ako má vyzerať Váš USB kľúč? Chcete sa pýšiť originálnym reklamným darčekom? Dokážeme pre Vás vyhotoviť akýkoľvek tvar USB kľúča presne na mieru.

Výroba vlastného tvaru je limitovaná minimálnym odberom 100 ks. Najčastejšie používaným a najlacnejším materiálom je PVC guma.

Priebeh zákazky (ako postupovať pri objednávke) :

1. Váš nápad

DHL-kamion

Pošlite nám Vašu predstavu o tom ako ma USB kľúč vyzerať – nákres, fotka, popis. Zadajte materiál, farbu produktu a počet kusov. Pre najlepšie vystihnutie Vašej predstavy nám pomôže ilustračný obrázok Vami požadovaného dizajnu.

2. Výroba vzorky

DHL-USB-skica

Na základe poskytnutých informácií Vám zdarma do 3 pracovných dní vyhotovíme grafický návrh USB kľúča tak, aby čo najviac vystihoval Vaše predstavy. Po odsúhlasení všetkých detailov Vám do 2 - 4 pracovných dní vyrobíme vzorku ktorej obrázok pošleme k odsúhlaseniu.

3. Výroba USB a dodanie

USB-kamion USB-kamion

Po odsúhlasení vzorky zadávame produkt do masovej výroby. Doba výroby závisí od počtu a náročnosti výroby objednaných USB . Pohybuje sa v priemere od 7 do 10pracovných dní.

Ukážka realizovaných projektov:

špeciálne USBšpeciálne USB kľúčeUSB na mieruUSB kľúč s logom

špeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USBšpeciálny kľúč USB USB špeciálneUSB špeciálne  USB špeciálne  kľúč USB s logom

USB špeciálneUSB špeciálne

USB kľúč s logomUSB kľúč s logom

USB kľúč s logom