Branding

Tampónová potlač

Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.

Je technológia, ktorá sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet.Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.Tlačový motív je zahĺbený do tlačovej dosky alebo valca a na tento povrch je nanesená tlačová farba.Prebytok farby stierač zotrie a farbu zo zahĺbených miest prenesie elasticky tampón.Práve elasticita tampónu umožňuje potláčať rôzne tvary predmetov.
Tampónová potlačTampónová potlačTampónová potlačTampónová potlačTampónová potlač

 

Gravírovanie

Používame laserové gravírovanie, ktoré je jedným z najdokonalejších spracovaní gravírovaných nápisov, ktoré trh ponúka. Predstavuje moderné spracovanie Vami navrhovaných textov, názvov, logotypov na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo alebo kov.

Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastný a dokonale čitateľný popis a gravírovanie aj pri malých rozmeroch. Prednosťou využívania tejto technológie je trvanlivosť takto vzniknutého gravírovaného vzoru, pretože ten je vytvorený tak, že skoncentrovaný laserový lúč, ktorý je ovládaný za pomoci počítača odparí, nataví alebo spáli povrchovú vrstvu materiálu gravírovaného predmetu v mieste, kde sa má nachádzať gravírovaný vzor, ktorý sa tak stáva prakticky nezmazateľný.
GravírovanieGravírovanieGravírovanieGravírovanieGravírovanie

 

Reliéfna razba (Embosovanie)

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Výroba raznice sa prevádza ručným, alebo strojovým gravírovaním z mosadze.

Po upnutí raznice do raziaceho stroja,  je vyhriata na požadovanú teplotu a potom pomocou teploty a tlaku dochádza k vyrazeniu motívu raznice do daného predmetu.
EmbosovanieEmbosovanieEmbosovanieEmbosovanieEmbosovanie

 

Plnofarebná potlač (CMYK)

Tento spôsob potlače veľmi dobre prekresľuje detaily motívu – ideálna voľba pokiaľ je motívom fotografia, alebo iný plnofarebný obrázok s jemnou kresbou, alebo príliš malými detailmi.
Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK (cyan, magenta, yellou, black ). Tento spôsob potlače je vhodný pre produkty s veľkou plochou pre potlač ako sú napríklad USB kľúče v tvare kreditnej karty.
Plnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlač